Panasonic ECE-V0JA220NR
Panasonic ECEV0JA220NR - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
EOL
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet9 页26 年前
IHS
Panasonic SCT
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEEE0JA220SR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 6.3V 22muF 卤20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEE-0JA220NR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 6.3V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE0JA220AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 6.3V 22muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 6.3V 22muF ±20% 0.118Dia 3.00mm
Cornell DubilierAVE226M06B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 6.3V 22muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitors, 6.3V, 22µF, -40¡C to +85¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Non-polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2621
CAP 22UF 6.3V ELECT VS BIPOL SMD