Panasonic ECE-A1EKS101Q
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KS 25V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页12 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicECE-A1EKS101
NichiconUMW1E101MDD
100uF 25V 卤20% 165mA@10kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
NichiconUMA1E101MDD
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20%( 8 X 5mm) Radial 2.5mm 110mA 2000h 85C Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UMA 25V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicECA1EHG101
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicEEUFC1E101S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
描述
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (8 X 5mm) Radial 5mm 85mA 1000h 85C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (Wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100Uf, Through Hole Mount Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECE-A1EKS101Q