Panasonic ECE-A1AN330U
Cap Aluminum 33uF 10V 20% Radial 2000h 85°C Bulk
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页12 年前
_legacy Avnet
DigiKey
相关零件
NichiconUVR1A330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Wurth Elektronik860010272002
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
NichiconUPW1A330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
NichiconURS1A330MDD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConEKMG100ELL330ME11D
PanasonicECE-A1AKA330B
Cap Aluminum 33uF 10V 20% (4 X 7mm) Radial 5mm 43mA 1000 hr 85C Ammo Pack
描述
Al Lytic Cap, Bi-Polar SU Series, 85C 10VDC, 33uF, 5x11 LS2.0, Blk
CAP ELECT 33UF 10V SU BI-POLAR
Radial Can SU 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm