Panasonic ECE-A0JN470U
Cap Aluminum 47uF 6.3V 20% Radial 2000h 85°C Bulk
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页12 年前
_legacy Avnet
DigiKey
3 个月趋势:
-15.05%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
NichiconUPW0J470MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 6.3V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
KYOCERA AVXUVR0J470MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 6.3V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConESMG6R3ELL470ME11D
47uF 6.3V ±20% 92mA@120Hz Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
United Chemi-ConEKMG6R3ELL470ME11D
Cap Aluminum Lytic 47uF 6.3V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 64mA 1000h 105C Bulk
PanasonicECE-A0JKA470B
Al Lytic Cap, Radial Ka Series, 85C Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECE-A0JKA470B
描述
Al Lytic Cap, Bi-Polar SU Series, 85C 6.3VDC, 47uF, 5X11 LS2.0, Blk
47¦ÌF 6.3V ¡À20% 2mm 2000h@ 85¡ãC 153mA@ 10kHz ,D5xL12mm 11mm*11mm
CAP ELECT 47UF 6.3V SU BI-POLAR
Radial Can SU 6.3V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm