Panasonic ECE-A0JN330U
Cap Aluminum 33uF 6.3V 20% Radial 2000h 85°C Bulk
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页12 年前
_legacy Avnet
DigiKey
3 个月趋势:
-0.38%
相关零件
NichiconUVR0J330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 6.3V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
33uF 6.3V 卤20% 80mA@120Hz Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
NichiconUPW0J330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 6.3V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECE-A0JKG330
Cap Aluminum 33uF 6.3V 20% (5 X 7mm) Radial 2mm 70mA 1000 hr 105°C Bulk
PanasonicECEA0JKS330
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KS 6.3V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECE-A0JKA330
KA Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.157Dia 4.00mm ±20% 33muF 6.3V
描述
Al Lytic Cap, Bi-Polar SU Series, 85C 6.3VDC,33uF,5x11 LS 2mm Bulk ST
33¦ÌF 6.3V ¡À20% 2mm 2000h@ 85¡ãC 136mA@ 10kHz ,D5xL12mm 5mm*12mm
CAP ELECT 33UF 6.3V SU BI-POLAR
Radial Can SU 6.3V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm