Panasonic ECE-A0JN221U
Aluminum Electrolytic Capacitor, 2200UF, 6.3V, 20%, Radial, Full Reel
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.16%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
KYOCERA AVXUVR0J221MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 6.3V 220muF 卤20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConESMG6R3ELL221ME11D
Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 200mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicEEE-FK0J221P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 6.3V 220muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECA-0JM221
Panasonic ECA0JM221 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
描述
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220UF 6.3V SU BI-POLAR
Cap Aluminum Lytic 220uF 6.3V 20% Radial 2000h 85°C Bulk
CAPACITOR ALUM ELEC, 2200UF, 6.3V, 20%, RADIAL; Capacitance:2200µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:6.3V; Diameter:12.5mm; ESR:0.32ohm; Capacitor Terminals:Axial Leaded; Lead Spacing:5mm ;RoHS Compliant: Yes