Panasonic DS1E-SL-DC48V
High Sensitivity Signal Relay, 1 Form C, 200mW Type, 1 Coil Latching, Gold Contact
数据表和文档
Panasonic
Datasheet6 页15 年前
Datasheet7 页19 年前
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
相关零件
Electromechanical Relay SPDT 3A 48VDC 5.76KOhm Through Hole
PanasonicDS1E-M-DC48V
5ms 10ms 2A 220V 48V 1 Form C (SPDT-NO, NC) 5.76K¦¸ 8.3mA 250V DIP 15mm*9.9mm
Electromechanical Relay Single Pole, Double Throw 3A 48 Volt 5.76KOhm Through Hole
High Sensitivity Signal Relay, 1 Form C, 400mW Type, 2 Coil Latching, Gold Contact
High Sensitivity Signal Relay, 1 Form C, 200mW Type, 2 Coil Latching, Gold Contact
Signal Relay, G6E Series, Non Latching, SPDT, Through Hole, 2 A, 24 VDC RoHS Compliant: Yes
描述
Relay Signal SPDT 250VAC 48VDC PC Pin Through Hole
Signal Relay 48VDC 3A SPDT(15x9.9x9.9)mm THT
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48VDC
Power/Signal Relay, SPDT, Latched, 0.002A (Coil), 48VDC (Coil), 90mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output