Panasonic ATPH33MAHA
Cap Tant Solid 33uF 10V A09 CASE 20% (3.2 X 1.6 X 0.9mm) SMD 3216-10 0.15 Ohm 85°C T/R
EOL
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页7 年前
Panasonic SCT
IHS
Upverter
Newark
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Panasonic ATPH33MAHA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2012-09-28
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2020-09-30
LTD Date2021-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 1206
KYOCERA AVXF380J336MMALZT
Cap Tant Solid 33uF 6.3V M CASE 20% (1.6 x 0.85 x 0.8mm) SMD 1608-09 0.5Ohm 105°C T/R
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 1306
Panasonic12TPG33M
33UF SMD SOLID POLYMER TANTALUM CAPACITOR, 12.5 V DC +/-20%, POSCAP SERIES
PanasonicEEF-HL0K330R
Cap Aluminum 33uF 8V 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 0.018 Ohm 1800mA 1000h 125°C Embossed T/R
KYOCERA AVXTCQB336M006R0070
Cap Tant Solid 33uF 6.3V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-19 0.07 Ohm 125°C T/R
描述
Panasonic ATPH33MAHA - Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitors (POSCAP)
Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitor, 33 µF, -55 to 85 ¡C
Panasonic SCT
Tantalum Polymer Capacitor, 33 uF, 10 V, 20%, A09, 150 mohm, 1206
CAP, 33UF, 10V, TANT, POLYMER, CASE A09; Capacitance: 33µF; Voltage Rating: 10V; Product Range: POSCAP TPH Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Manufacturer Size Code: A09; ESR: 0.15ohm; Operating Temperature Min: -55°C
Cap, 33Uf, 10V, Tant, Polymer, Case A09; Capacitance:33Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage(Dc):10V; Manufacturer Size Code:A09; Esr:0.15Ohm; Capacitor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Product Length:3.2Mm; Product Width:1.6Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ATPH33MAHA