Panasonic 16TDC47MBD2
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2917
3 个月趋势:
+600%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2025-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
TANT POLY CAP, 47UF, 1.25A, 16V, 2917 ROHS COMPLIANT: YES
47UF 16V 20% ESR 70 7343-20
TDC SMD TANT 16V 47UF D2