Panasonic HC1-HTM-AC115V
Relays 115VAC 10A SPDT(43mm 20.6mm 34.2mm) Flange General Purpose Relay Automotive
数据表
价格与库存
数据表和文档
相关零件
PanasonicHC1-HP-AC115V
HC Series 10 A SPDT 115 VAC Through Hole Miniature General Purpose Power Relay
PanasonicHC1-HL-AC115V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V
PanasonicHC1-H-AC115V
Relays 115VAC 10A SPDT(27.2mm 20.8mm 35.2mm) Plug-In General Purpose Relay
G2R Power Relay Flux Protection Single-Side Stable SPDT 8A 110VAC Through Hole Tray
RELAY; E-MECH; POWER; SPDT; CUR-RTG 10A; CTRL-V 110AC; VOL-RTG 250/30AC/DC; SOCKET MNT
POWER/SIGNAL RELAY SPDT MOMENTARY 900mW (COIL) 10A (CONTACT) 30VDC (CONTACT) PANEL MOUNT
PanasonicHC1-HL-AC115V
POWER/SIGNAL RELAY SPDT MOMENTARY 900mW (COIL) 10A (CONTACT) 125VDC (CONTACT) SOCKET MOUNT
Phoenix Contact2903340
Power Relay/Base/Display/Suppressor Module w/Bracket; SPDT; RIF-1; 120VAC In; 1x21
描述