Panasonic CM1AF-D-12V
Relay Automotive SPST 35A 12V
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet5 页17 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
DigiKey
供应链
Introduction Date2007-05-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicCM1A-12V
Silver Alloy() 12V Normal Open:1A(SPST-Normal Open) Plugin,15x20mm Automotive Relays ROHS
PanasonicCM1AF-R-12V
Relay Automotive with Resistor SPST-NO 20A 12VDC 96Ohm Quick Connect Plug-In
PanasonicCM1A-R-12V
Electromechanical Relay, SPST, 35A (Contact), 14VDC (Contact), Random, DC Output
描述
RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V