Orion OD8025-24HB01A
80 mm x 80 mm x 25 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 40.1CFM 33dBA 12" Wires Tach Output
Production
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
Datasheet1 页15 年前
IHS
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.41%
供应链
Country of OriginCHINA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 12V to 27.6V 41.3CFM 30dB 80 X 80 X 25mm
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 21.6V to 26.4V 50CFM 42dB 80.5 X 80.5 X 32mm High Speed
92 mm x 92 mm x 25.4 mm Tube Axial Fan 24 VDC Sealed Sleeve Bearing 60.2CFM 38dBA 12" Wires
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 15V to 27.6V 34.6CFM 32.5dB 80 X 80 X 20mm
EBM-Papst8414NG
DC Fan Axial Sintec-Sleeve Bearing 24V 18V to 28V 40.6CFM 32dB( 80 X 80 X 25.4mm)
DC Fan Axial Vapo Bearing 24V 41CFM 33dB( 80 X 80 X 25mm) High Speed
描述
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 14V to 26.4V 40.1CFM 33dB 80 X 80 X 25mm Tachometer
Orion Fans OD8025-24HB01A DC Fan, 24V, 40CFM, 80x80x25mm, OD8025 Series
Axial Fan, 40Cfm, 35Db, 24Vdc, 80X25Mm; Supply Voltage Vdc:24V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:80Mm; External Depth:25Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:40Cfm; Noise Rating:35Dba; Power Rating:1.44W; Ip Rating:Ip55 Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OD8025-24HB01A