Orion OD8025-12HB01A
80 mm x 80 mm x 25 mm Tube Axial Fan 12 VDC Ball Bearing 40.1CFM 33dBA 12" Wires Tach Output
Production
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
Datasheet1 页15 年前
IHS
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.29%