Orion OD6025-24HB01A
60 mm x 60 mm x 25 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 25CFM 30dBA 12" Wires Tach
Production
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
Datasheet1 页13 年前
Datasheet1 页15 年前
IHS
Orion
3 个月趋势:
-12.34%
相关零件
60 mm x 60 mm x 15 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 20.2CFM 32.4dBA 12" Wires
DC FAN, 24V, 60X60X25MM, 23.5CFM, 1.8W, 34.5DBA, 4500RPM, WIRE LEADS
AXIAL FAN, BALL, 18CFM, 30DB, 0.09A, 24V; Supply Voltage VDC:24V; Fan Frame Type:Square;
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 10V to 27.6V 18.3CFM 34dB 60 X 60 X 15mm
DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 21.5CFM, Rib Mount, Lead Wires
DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 23.3CFM, Rib Mount, Lead Wires
描述
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 15V to 26.4V 25CFM 30dB 60 X 60 X 25mm Tachometer
Orion Fans OD6025-24HB01A DC Fan, 24V, 25CFM, 60x60x25mm, OD6025 Series
OD6025 Series 4500 RPM 60 x 60 x 25 mm 24 CFM 24 V Ball Bearing DC Fan
FAN DC 60X25 24V BALL W/OC TACH, 25cfm