Orion OD6025-12HB01A
60 mm x 60 mm x 25 mm Tube Axial Fan 12 VDC Ball Bearing 25CFM 30dBA 12" Wires Tach
Production
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
Datasheet1 页13 年前
Datasheet1 页15 年前
IHS
Orion
3 个月趋势:
+1.55%
相关零件
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 20.2CFM 32.4dB 60 X 60 X 15mm High Speed
60 mm x 60 mm x 20 mm Tube Axial Fan 12 VDC Ball Bearing 22.8CFM 33.4dBA 12" Wires
DC Fan Vapo Bearing 12V 0.125A 1.5W 4500RPM 23.5CFM 33.5dB Flange Mount
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 19.8CFM 36.5dB 60 X 60 X 10.5mm High Speed
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 6V to 13.8V 23.3CFM 32dB 60 X 60 X 25mm
DC Fans Axial Fan, 60x60x15mm, 12VDC, 21CFM, 1.9W, 37dBA, 4300RPM, 0.18H2O, Ball, Wire
描述
Orion Fans OD6025-12HB01A DC Fan, 12V, 25CFM, 60x60x25mm, OD6025 Series
OD6025 Series 4500 RPM 60 x 60 x 25 mm 24 CFM 12 V Ball Bearing DC Fan