Orion OD4020-12HSS
40 mm x 40 mm x 20 mm Tube Axial Fan 12 VDC Sealed Sleeve Bearing 8.7CFM 32.1dBA 12" Wires
Production
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页14 年前
Datasheet1 页14 年前
Datasheet1 页15 年前
Datasheet1 页0 年前
IHS
Master Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.98%