Orion OD127AP-12HB
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 140CFM 46dB 127 X 127 X 38.5mm High Speed
Production
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.69%