Orion OD1225-12HB01A
120 mm x 120 mm x 25 mm Tube Axial Fan 12 VDC Ball Bearing 120CFM 42dBA 12" Wires Tach Output
Production
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
Datasheet1 页0 年前
IHS
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.23%
供应链
Country of OriginCHINA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
FAN TUBEAXIAL 12VDC SQUARE - 120MM L X 120MM H VAPO-BEARING 75.0 CFM (2.10 ROHS COMPLIANT: YES
DC Fan Salt Fog Axial Ball Bearing 12V 95CFM 41dB 120 X 120 X 38.5mm Middle Speed
EBM-Papst4412FM
Dc Fans Tubeaxial Fan, 119X119X25Mm, 12Vdc, 82.4Cfm, 3.2W, 38Dba, 2400Rpm, Ball Bearing
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 124.1CFM 44.1dB 120 X 120 X 38.5mm High Speed
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 124.1CFM 44.1dB 120 X 120 X 38mm Tachometer
DC Fans Axial Fan, 120x120x25mm, 12VDC, 93CFM, 0.22H2O, Vapo, Wire, Auto Restart
描述
Orion Fans OD1225-12HB01A DC Fan, 12V, 89CFM, 120x120x25mm, OD1225 Series
OD1225 Series 2200 RPM 120 x 120 x 25 mm 89 CFM 12 V Dual Ball Bearing DC Fan
DC FAN, SQUARE, 12V, 2200RPM, 2 BALL BEARING, WIRE LEADS
DC Fan, Axial Construction, 0.63A, 12V, 7.6W
Axial Fan, Ball, 89Cfm, 39Db, 5W, 12Vdc; Supply Voltage Vdc:12V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:120Mm; External Depth:25.4Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:89Cfm; Noise Rating:39Dba; Power Rating:5W; Ip Rating:Ip55Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OD1225-12HB01A