Orion OA80AP-11-2TB
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 103V to 126V 25CFM 32dB 80 X 80 X 38mm Middle Speed
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页7 年前
IHS
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.33%
供应链
Country of OriginTAIWAN
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 25CFM 28dB 80 X 80 X 27mm High Speed