Opto 22 480D45-12
480 VAC, 45 Amp, DC Control Solid State Relay (SSR), Transient Proof
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页25 年前
Farnell
Newark
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+13.33%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
描述
RELAY, SSR, POWER, CUR-RTG 45A, VOL-RTG 480AC, PANEL MNT, UL, CSA, CE, DC SERIES
Relay SSR 530V AC-IN 45A 480V DC-OUT 4-Pin
SSR, PANEL MOUNT, 530VAC, 32VDC, 45A; Contact Configuration:-; Load Current:45A; Operating Voltage Max:530VAC; Relay Mounting:Panel Mount; Relay Terminals:Screw; Switching Mode:DC Switch; Operating Voltage Min:100VAC; De
Ssr, Panel Mount, 530Vac, 32Vdc, 45A; Tensión Mín De Operación:100Vac; Tensión De Operación Máxima:530Vac; Tensión De Control Mín:3Vdc; Tensión De Control Máx.:32Vdc; Contacto, Configuración:-; Corriente De Carga:45A; Altura:23.62Mm |Opto 22 480D45-12