onsemi SZBZX84B18LT1G
SZBZX84B18LT1G Series 18 V 10 mA 250 mW Zener Voltage Regulator - SOT-23-3
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
Newark
Future Electronics
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi SZBZX84B18LT1G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2012-01-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Tape & Reel (TR) ±6% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 50nA @ 12.6V 225mW 18V
Tape & Reel (TR) ±6% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 50nA @ 14V 225mW 20V
Tape & Reel (TR) ±6% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 50nA @ 10.5V 225mW 15V
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23 / Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 18 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Zener Diode Dual Common Anode 16V 5% 40Ohm 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
Diode Zener Dual Common Cathode 16V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
描述
Zener Diode, Aec-Q101, 18V, 0.25W, Sot23 Rohs Compliant: Yes |Onsemi SZBZX84B18LT1G.
Diode Zener Single 18V 2% 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
Zener Voltage Regulators | DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
Zener Diode, 18V V(Z), 2.22%, 0.25W, Silicon, Unidirectional, TO-236AB