onsemi NTD24N06L-001
MOSFETs- Power and Small Signal 24V 60A N-Channel No-Cancel/No-Return
Obsolete
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet8 页7 年前
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Tube Through Hole N-Channel Single Mosfet Transistor 24A Ta 24A 62.5W 27ns
MOSFETs 20a, 60V, 0.043 Ohm Logic Level N-Ch
Tube Through Hole N-Channel Single Mosfet Transistor 20A Ta 20A 60W 37.1ns
MOSFET N-CH 55V 20A IPAK
描述
MOSFET N-CH 60V 24A IPAK;