onsemi NTD23N03R-001
MOSFET N-CH 25V 3.8A IPAK / Trans MOSFET N-CH 25V 4.5A 3-Pin(3+Tab) DPAK-SL Rail
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet7 页17 年前
DigiKey
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2006-07-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
LTB Date2006-12-31
LTD Date2007-06-30
相关零件
MOSFETs- Power and Small Signal 30V 20A N-Channel No-Cancel/No-Return
Tube Through Hole N-Channel Single Mosfet Transistor 7.8A Ta 45A Tc 45A 50W 4ns
Tube Through Hole N-Channel Single Mosfet Transistor 8.5A Ta 44A Tc 44A 1.92W 19ns
InfineonIRLU8726PBF
30V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a I-Pak package
描述
MOSFETs- Power and Small Signal 25V 23A N-Channel No-Cancel/No-Return
MOSFET N-CH 25V 3.8A/17.1A IPAK