onsemi NSV40301MZ4T1G
NSV40301 Series NPN 40 V 3 A SMT Bipolar Power Transistor - SOT-223
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
Upverter
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-54.62%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NSV40301MZ4T1G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-08-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
3.0 A, 40 V Low VCE(sat) NPN Power Bipolar Junction Transistor. ONSSPCTRNSTLT1T0R;
40V 2W 200@1A,1V 3A NPN SOT-223 Bipolar Transistors - BJT ROHS
3.0 A, 40 V NPN Bipolar Power Transistor
描述
3.0 A, 40 V Low VCE(sat) NPN Power Bipolar Junction Transistor AEC-Q101 Qualified
Trans GP BJT NPN 40V 3A 2000mW Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
ON SEMI NSV40301MZ4T1G NPN BIPOLAR TRANSISTOR, 3 A, 40 V SOT-223
Power Bipolar Transistor, 3A I(C), 40V V(BR)CEO, NPN
200mV@ 300mA,3A NPN 2W 6V 100nA 40V 40V 3A SOT-223 6.5mm*3.5mm*1.57mm
40V 2W 3A 200@1A1V 215MHz NPN 200mV@3A300mA -55¡Í~+150¡Í@(Tj) SOT-223 Bipolar Transistors - BJT ROHS