onsemi NLAS4783BMN1R2G
NLAS Series SPDT 4.5 V 1 Ohm Surface Mount Triple Analog Switch - QFN-16
EOL
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet11 页17 年前
IHS
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-03-03
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2023-12-15
LTD Date2024-12-15
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
NLAS Series DPDT 4.5 V 0.65 Ohm SMT Dual Ultra-Low RON Analog Switch - QFN-16
NLAS Series DPDT 4.5 V 0.5 Ohm SMT Dual Ultra-Low Analog Switch - QFN-16W
Non-Inverting Surface Mount RoHS Compliant Lead Free Switch IC 69dB 3pF 400mOhm 51pC
Texas InstrumentsTS3A44159RSVR
3.3V, 2:1 (SPDT), 4-channel, analog switch, 0.4Ω Ron 16-UQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTS3A225ERTER
100-mΩ audio jack switch with autonomous microphone & ground detection 16-WQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTS3A4751RUCR
3.3V, 1:1 (SPST), 4-channel, analog switch, 0.9Ω Ron, 1.8V compatible logic 14-QFN -40 to 85
描述
Analog Switch, Triple SPDT, High Speed, Low-Voltage, 1 ohm CMOS
Ic, analog Switch, triple, spdt, llcc,16Pin, plastic |Onsemi NLAS4783BMN1R2G
Analog Switch Triple SPDT 16-Pin QFN EP T/R
ANALOGUE SWITCH, 3 CH, SPDT, 1R2, QFN-16
Switches- General Purpose LOG ANALOG SWITCH
SPDT, 3 Func, 1 Channel, CMOS, QCC16
Triple SPDT 1.0 ohm RON Switch
ANALOGUE SWITCH, 3 CH, SPDT, 1R2, QFN-16; No. of Channels: 3Channels; Analogue Switch Type: SPDT; On State Resistance Max: 1.2ohm; Supply Voltage Range: 1.65V to 4.5V; Analogue Switch Case: QFN; No. of Pins: 16Pins; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Product Range: -; Automotive Qualification Standard: -; MSL: MSL 1 - Unlimited; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)