onsemi NCV8752BSN28T1G
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 2.8V, TSOP5
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页3 年前
Master Electronics
onsemi
Future Electronics
Augswan
库存历史记录
3 个月趋势:
+37.85%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 1.8V, TSOP5
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.3V, TSOP5
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.0V, TSOP5
Texas InstrumentsTLV70033DDCT
200-mA, high-PSRR, low-IQ, low-dropout voltage regulator with enable 5-SOT-23-THIN -40 to 125
Texas InstrumentsTLV70025DDCT
Texas InstrumentsTLV70025DDCR
描述
LDO Regulator Pos 2.8V 0.2A Automotive 5-Pin TSOP T/R
LDO Voltage Regulators 200mA Ultra-Low Noise LDO Reg
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5-TSOP
Fixed Positive LDO Regulator, 2.8V, PDSO5
NCV8752 - LDO REGULATOR, 200 MA,
Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature Under Voltage Lockout (UVLO) ROHS3Compliant voltage regulator linear 130mV 3mm 200mA -40C~125C