onsemi NCV8752BMX33TCG
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.3V, XDFN6
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+51.15%
Introduction Date2013-04-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 2.8V, XDFN6
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 1.8V, XDFN6
Texas InstrumentsTLV7111333DDSET
80dB~50dB(10Hz~100kHz) 110¦ÌA Fixed 200mA 2 1.3V 2V 4.8V 5.5V 200mV@200mA 15mV 5mV SON , 750¦Ìm
描述
Active Lead Free Positive 2013 Linear Voltage Regulator IC -40C~125C 200mA 0.45mm 130mV
LDO Regulator Pos 3.3V 0.2A Automotive 6-Pin XDFN T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, PDSO6
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-XDFN