onsemi NCV8752BMX30TCG
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.0V, XDFN6
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页3 年前
Farnell
onsemi
Augswan
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2013-04-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2022-01-08
LTD Date2022-07-08
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 2.8V, XDFN6
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 1.8V, XDFN6
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.3V, XDFN6
Texas InstrumentsTLV7111333DDSET
80dB~50dB(10Hz~100kHz) 110¦ÌA Fixed 200mA 2 1.3V 2V 4.8V 5.5V 200mV@200mA 15mV 5mV SON , 750¦Ìm
描述
Active Lead Free Positive 2013 Linear Voltage Regulator IC -40C~125C 200mA 0.45mm 130mV
LDO Regulator Pos 3V 0.2A Automotive 6-Pin XDFN T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 3V, PDSO6