onsemi NCV8752BMX28TCG
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 2.8V, XDFN6
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页3 年前
Master Electronics
onsemi
Augswan
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-04-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 1.8V, XDFN6
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.3V, XDFN6
Texas InstrumentsTLV7111333DDSET
80dB~50dB(10Hz~100kHz) 110¦ÌA Fixed 200mA 2 1.3V 2V 4.8V 5.5V 200mV@200mA 15mV 5mV SON , 750¦Ìm
Texas InstrumentsTLV7111333DDSER
Texas InstrumentsTPS72719DSER
250-mA, ultra-low-IQ, low-dropout voltage regulator with enable 6-WSON -40 to 125
描述
53dB 25¦ÌA fixed 200mA 1 2.8V 2V 2.8V 5.5V 200mV 20 uV/mA 300 uV/V XDFN-6 1.5mm*1.5mm*400¦Ìm
LDO Regulator Pos 2.8V 0.2A Automotive 6-Pin XDFN T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 2.8V, PDSO6
IC REG LINEAR 2.8V 200MA 6-XDFN
Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature Under Voltage Lockout (UVLO) ROHS3Compliant voltage regulator linear 130mV 0.45mm 200mA -40C~125C