onsemi NCV8570BMN330R2G
LDO Regulator, 200 mA, Low Dropout, Ultra-High PSRR, Ultra-Low Noise 3.3 V
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页6 年前
Augswan
Electro Sonic
element14 APAC
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.68%
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-High PSRR, Ultra-Low Noise 3.0 V, WDFN
200 mA Low Noise RF Low Dropout Linear Voltage Regulator Vout: 3.3 V
200 mA Low Noise RF Low Dropout Linear Voltage Regulator Vout: 1.8 V
STMicroelectronicsLDK120PU12R
LDK120 Series 200 mA 1.2 V Fixed Low Noise VLDO Voltage Regulator - DFN-6
STMicroelectronicsLDK120PU32R
LDK120 Series 200 mA 3.2 V Fixed Low Noise VLDO Voltage Regulator - DFN-6
STMicroelectronicsLDK120PU08R
LDK120 Series 200 mA 0.8 V Fixed Low Noise VLDO Voltage Regulator - DFN-6
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 0.145V Dropout, BICMOS, PDSO6
LDO Regulator Pos 3.3V 0.2A Automotive 6-Pin DFN EP T/R
LDO, RF, 200MA, ULN, 3.3V; Output Type: Fixed; Input Voltage Min: 2.5V; Input Voltage Max: 6V; Fixed Output Voltage Nom.: 3.3V; Adjustable Output Voltage Min: -; Adjustable Output Voltage Max: -; Output Current: 310mA; Dropout
82dB~63dB(1kHz~10kHz) 110¦ÌA Fixed 200mA 1 3.3V 2.5V 3.3V 5.5V 185mV@ 200mA 5mV 0.1%/V DFN , 2mm*2mm*950¦Ìm
VOLTAGE REGULATORS, LDO, 200MA ULN RF LDO REG3.3V
NCV8570B Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature voltage regulator linear 110mV 1.1mm 200mA -40C~125C
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-DFN