onsemi NCV8570BMN300R2G
LDO Regulator, 200 mA, Low Dropout, Ultra-High PSRR, Ultra-Low Noise 3.0 V
EOL
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页6 年前
Farnell
onsemi
element14 APAC
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.23%
供应链
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-High PSRR, Ultra-Low Noise 3.0 V, WDFN
200 mA Low Noise RF Low Dropout Linear Voltage Regulator Vout: 3.3 V
200 mA Low Noise RF Low Dropout Linear Voltage Regulator Vout: 1.8 V
STMicroelectronicsLDK120PU12R
LDK120 Series 200 mA 1.2 V Fixed Low Noise VLDO Voltage Regulator - DFN-6
STMicroelectronicsLDK120PU32R
LDK120 Series 200 mA 3.2 V Fixed Low Noise VLDO Voltage Regulator - DFN-6
STMicroelectronicsLDK120PU08R
LDK120 Series 200 mA 0.8 V Fixed Low Noise VLDO Voltage Regulator - DFN-6
描述
IC REG LDO 3V 0.2A 6DFN / LDO Regulator Pos 3V 0.2A Automotive 6-Pin DFN EP T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 3V, 0.15V Dropout, BICMOS, PDSO6
82dB~63dB(1kHz~10kHz) 110¦ÌA Fixed 200mA 1 3V 2.5V 3V 5.5V 190mV@ 200mA 5mV 0.1%/V DFN , 2mm*2mm*950¦Ìm
VOLTAGE REGULATORS, LDO, 200MA ULN RF LDO REG 3V
NCV8570B Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature voltage regulator linear 115mV 1.1mm 200mA -40C~125C
LDO, RF, 200MA, ULN, 3V; Primary Input Voltage:5.5V; Output Voltage Fixed:3V; Dropout Voltage Vdo:115mV; No. of Pins:6; Output Current:310mA; Voltage Regulator Case Style:DFN; Operating Temperature Range:-40°C to +125°C; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Base Number:8570