onsemi NCV8503PW33G
Obsolete Lead Free Positive GULL WING Linear Voltage Regulator IC -40C~150C 400mA 2.65mm 600mV
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页16 年前
SHENGYU ELECTRONICS
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NCV8503PW33G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2003-11-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2013-04-10
LTD Date2013-10-10
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Obsolete Lead Free Positive Positive Linear Voltage Regulator IC -40C~150C 400mA 600mV
IC REG LDO 2.5V 0.4A 16SOIC / LDO Regulator Pos 2.5V 0.4A Automotive 16-Pin SOIC W EP T/R
Texas InstrumentsLP2960IM-5.0/NOPB
500-mA, 30-V, low-dropout voltage regulator with power good & enable 16-SOIC -40 to 125
Texas InstrumentsLP2960IMX-3.3/NOPB
Texas InstrumentsLP2960IM-3.3
Adjustable Micropower 0.5A Low-Dropout Regulators 16-SOIC -40 to 125
描述
LDO Regulator Pos 3.3V 0.4A Automotive AEC-Q100 16-Pin SOIC W EP Tube
Linear Voltage Regulator, LDO, 400 mA, with Enable, Delay, Adjustable Reset and General Use Comparator 3.3 V
IC REG LINEAR 3.3V 400MA 16SOIC
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, BIPolar, PDSO16