onsemi NCV59301DS33R4G
LDO Regulator, 3 A, Low Dropout, High PSRR, Fast Transient Response 3.3V version Automotive
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页4 年前
Farnell
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2012-03-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 day ago)
LTB Date2022-01-08
LTD Date2022-07-08
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 1 day ago)
相关零件
LDO Regulator, 3 A, Low Dropout, High PSRR, Fast Transient Response 1.8 V version
LDO Regulator, 3 A, Low Dropout, High PSRR, Fast Transient Response 3.0V version
LDO Regulator, 3 A, Low Dropout, High PSRR, Fast Transient Response 2.5V version