onsemi NCV4279A50D2R2G
Linear Voltage Regulator, LDO, 150 mA, with Delay, Adjustable Reset and Sense Output 5.0 V
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页13 年前
Augswan
onsemi
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2009-10-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 days ago)
LTB Date2022-04-06
LTD Date2022-10-06
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
NCV4269A Series 150 mA 5 V Fixed Output SMT LDO Linear Regulator - SOIC-14
NCV4299A Series 150 mA 5 V Fixed Output SMT LDO Voltage Regulator - SOIC-14
Obsolete Lead Free Positive GULL WING Linear Voltage Regulator IC -40C~150C 150mA 1.5mm 220mV
Texas InstrumentsUA723CNSR
150-mA, 40-V, adjustable linear voltage regulator 14-SOP 0 to 70
Texas InstrumentsLM9074MX
Low-Dropout System Voltage egulator with Keep-Alive ON/OFF Control 14-SOIC -40 to 125
Texas InstrumentsLM9074MX/NOPB
描述
NCV4279 Series 150 mA 5 V Fixed Output Micropower LDO Linear Regulator - SOIC-14
LDO Regulator Pos 5V 0.15A Automotive 14-Pin SOIC N T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 5V, 0.5V Dropout, BIPolar, PDSO14
5.0V 150Ma Ldo/Reel |Onsemi NCV4279A50D2R2G
150MA 5V LDO REG. DELAY RESET SENSE SO14
NCV4279A Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Temperature Reverse Polarity Short Circuit voltage regulator linear 250mV 1.5mm 150mA -40C~150C TJ