onsemi NCV303LSN30T1G
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply CMOS Voltage Detector - TSOP-5
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页4 年前
Master Electronics
JRH Electronics
onsemi
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+13.23%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NCV303LSN30T1G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
NCP302 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP300 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
描述
Processor Supervisor 3V 1 Active Low/Open Drain Automotive AEC-Q100 5-Pin TSOP T/R
Voltage Detector Series with Programmable Delay - Auto Rated
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) NCV303 DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 3.0V supervisor 1.5V 3mm Adjustable/Selectable 1.3muA
V DETECTOR, 3VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 3V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins; De