onsemi NCS7041DM3G100R2G
5.5 V 1.5mA 100 kHz 1 Circuit Push-Pull Current Sense Amplifier - MSOP-8
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.57%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.33.00.01
Introduction Date2020-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
描述
Current Sense Amplifier, 80V Common-Mode Voltage, Bidirectional ...Engineering Samples Available now
Operational Amplifier, 1 Func, 400uV Offset-Max, PDSO8
SP Amp Current Sense Amp Single 5.5V 8-Pin Micro T/R
CURRENT AMP, 100V/V, 100KHZ, MICRO-8;
CURRENT SENSE AMPLIFIER, 80V COM