onsemi NCP707BMX185TCG
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Iq, High PSRR, Low Noise 1.85V, No Active Discharge
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页3 年前
SHENGYU ELECTRONICS
onsemi
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-02-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Iq, High PSRR, Low Noise 1.85V, Active Discharge Rdis=1.2kOhms
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Iq, High PSRR, Low Noise 1.85V, Active Discharge Rdis=120 Ohms
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Iq, High PSRR, Low Noise 1.8V, Active Discharge Rdis=1.2kOhms
Texas InstrumentsTLV70733DQNR
200-mA, low-IQ, low-dropout voltage regulator with enable 4-X2SON -40 to 125
Texas InstrumentsTLV70733PDQNT
Fixed Ldo Voltage Regulator, 2V To 5.5V, 220Mv Dropout, 3.3Vout, 200Maout, X2son-4
Texas InstrumentsTLV70715PDQNR
70dB~50dB(100Hz~1MHz) 50¦ÌA Fixed 200mA 1 1.5V 2V 1.5V 5.5V 360mV@ 150mA 10mV 1mV SON , 350¦Ìm
描述
Fixed Positive LDO Regulator, 1.85V, 0.37V Dropout, CMOS, PDSO4
LDO Regulator Pos 1.85V 0.2A 4-Pin XDFN EP T/R
Not For New Designs Lead Free Positive 2013 Linear Voltage Regulator IC -40C~125C 200mA 0.65mm 218mV
IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4-XDFN