onsemi NCL30060B3DR2G
LED DRVR Flyback/Buck 1-CH PWM 12.5V 1.6mA -40°C to 105°C 7-Pin SOIC T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页8 年前
Future Electronics
onsemi
Augswan
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi NCL30060B3DR2G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2017-08-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 days ago)
LTB Date2022-04-01
LTD Date2022-10-01
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 days ago)
描述
Avnet Japan
LED Driver 1.8V/2.5V/3.3V/5V/9V/12V/15V/18V/24V 7-Pin SOIC T/R
LED DRIVER, BUCK, FLYBACK, 13.75V, SOIC7
LED Lighting Drivers LED DRIVER W/ HV START
IC LED DRIVER OFFL NO 3A 7SOIC
Tape & Reel (TR) Flyback Step-Down (Buck) Surface Mount ACTIVE (Last Updated: 6days ago) led driver 3A 30V -40C~105C TJ
NCL30060 - HIGH POWER FACTOR OFF
Led Driver, Buck, Flyback, 13.75V, Soic7; Device Topology:Buck, Flyback; Input Voltage Min:30V; Input Voltage Max:700V; Output Voltage Max:-; Output Current Max:3A; Switching Frequency:-; No. Of Outputs:1Outputs; Ic Mounting:Smd; Rohs Compliant: Yes |Onsemi NCL30060B3DR2G