onsemi 1SMB12CAT3G
Diode TVS Single Bi-Dir 12V 600W Automotive 2-Pin SMB T/R
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet7 页14 年前
Upverter
onsemi
iiiC
Arrow Electronics
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 onsemi 1SMB12CAT3G 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
封装
下载
相关零件
BournsSMBJ12CA
TVS Diode, Bidirectional, 12 V, 600 W, 13.3 Vbr-14.7 Vbr, 19.9 Vcl, DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ11CA-13-F
Tvs Diode, 600W, 11V, Bidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ11CA-13-F
BournsSMBJ11CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 11V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
onsemiSMBJ12CA
600 W Bi-Directional 19.9 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AA
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 12V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
BournsSMBJ13CA
28A 600W 21.5V 14.4V Bidirectional 13V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
描述
Transient Voltage Suppressor, Bidirectional, 12 V, 600 Watt
TVS DIODE, 600W, 12V, SMB; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:12V; Clamping Voltage Vc Max:19.9V; Diode Configuration:Bidirectional; Peak Pulse Current Ippm:30.2A; Diode Case Style:403C; No. of Pins:2; Power Dissipation Pd:550mW
Transient Voltage Suppressor (TVS) Diode; Package/Case:SMB; Breakdown Voltage Max:200V; Breakdown Voltage, Vbr:14V; Leaded Process Compatible:Yes; Leakage Current Max:5µA; Peak Reflow Compatible (260 C):Yes; Reel Quantity:2500 ;RoHS Compliant: Yes