On Shore Technology OSTT7030150
Conn Terminal Block 3 POS 6.35mm Solder ST Thru-Hole 30A
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
Factory Futures
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.47%
供应链
Country of OriginMainland China, Tunisia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2009-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Conn Terminal Block 3 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 16A
TE Connectivity3-1437646-9
Barrier Strip 3 Positions 1 Row Tri-Barrier 30 - 16 AWG 10A Current 300V Voltage Black PC Pins