On Shore Technology OSTOQ10B151
Barrier Strip Terminal Block, 4A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Phoenix Contact1814825
Barrier Strip Terminal Block, 6A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Phoenix Contact1770940
Conn PC Terminal Block 8 POS 2.5mm Solder RA Thru-Hole 6A Tape
PCB terminal, 7 pole, pitch 2.5 mm, AWG 26-20, 6 A, spring-clamp connection, black, 1771004
Conn Terminal Block 10 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole 6A
描述
Terminal Block, Pluggable
TERM BLOCK HDR 10POS 90DEG 2.5MM