On Shore Technology OSTOQ033250
Strip Terminal Block, 10.5A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
-29.11%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Tunisia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2007-08-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Phoenix Contact1945106
Terminal Block, Vertical, Header, 3.5 mm, 3 Ways, 8 A, 250 V, Through Hole Vertical
On Shore TechnologyOSTOP032200
Strip Terminal Block, 10A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
TE Connectivity1986717-3
TERMINAL BLOCK CONNECTOR, PCB, SINGLE LEVEL, SOLDER,3 POS,3.5MM, GREEN,2A,150V
Terminal Block, pcb Mount, recept,3 Contacts, pin Rohs Compliant: Yes |Molex 39511-1003
Phoenix Contact1737022
Conn Terminal Block 3 POS 3.5mm Solder RA Thru-Hole 8A
On Shore TechnologyOSTOQ031250
Barrier Strip Terminal Block, 10A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
描述
HEADER,3.81mm,TERM BLOCK,3POS, VERTICAL SHROUDED HEADER
Conn Wire to Board HDR 3 POS 3.81mm Solder ST Top Entry Thru-Hole