On Shore Technology OSTHW10B050
Barrier Strip Terminal Block, 4A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Phoenix Contact1709465
Barrier Strip Terminal Block, 6A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Phoenix Contact1709456
PTSM0,5/8-PI-2,5WH,Conn Terminal Block M 8 POS 2.5mm Spring Clamp ST Cable Mount 6A
Conn Terminal Block F 7 POS 2.5mm Spring Clamp ST Cable Mount 6A
描述
Terminal Block Header
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 2.5MM