Omron ZX1-LD600A86 0.5M
Laser displacement sensor, 600 +/- 400 mm, PNP, 0, 5m pigtail connector
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页14 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-82.28%
供应链
Introduction Date2012-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LASER MEASUREMENT SENSOR, 800MM MEASURING RANGE, 24VDC, PNP, 0.5M CONNECTOR
ZX1LD600A8605M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
600MM PNP 0.5M CONNECTOR ZX1LD600A8605M
CMOS LASER SENSOR, PNP, 600MM, 10-30V;