Omron ZX1-LD600A81 2M
Laser Measurement Sensor, 800MM Measuring Range, 24VDC, PNP, 2M Cable
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页14 年前
TME
描述
Laser displacement sensor, 600 +/- 400 mm, PNP, 2m cable
CMOS LASER SENSOR, PNP, 600MM, 10-30V;
SENSOR REFLECTVE 60CM PNP 2M CBL
ZX1LD600A812M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
600MM PNP 2M CABLE ZX1LD600A812M