Omron ZX1-LD600A61 2M
Laser Measurement Sensor, 800MM Measuring Range, 24VDC, NPN, 2M Cable
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页14 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2012-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Laser displacement sensor, 600 +/- 400 m
ZX1LD600A612M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
600MM NPN 2M CABLE ZX1LD600A612M