Omron ZX1-LD50A86 0.5M
Laser displacement sensor, 50 +/- 10 mm. PNP, 0, 5m pigtail connector
数据表和文档
供应链
Introduction Date2012-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LASER MEASUREMENT SENSOR, 20MM MEASURING RANGE, 24VDC, PNP, 0.5M CONNECTOR
ZX1LD50A8605M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
50MM PNP 0.5M CONNECTOR ZX1LD50A8605M