Omron ZX1-LD50A61 5M
Laser Measurement Sensor, 20MM Measuring Range, 24VDC, NPN, 5M Cable
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet7 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.00%
供应链
Introduction Date2012-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Laser displacement sensor, 50 +/- 10 mm. NPN, 5 m cable
Reflective 50mm 100ms Laser 52.5mm*47mm*24.1mm
ZX1LD50A615M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
SENSOR REFLCTV 50MM NPN 5M CABLE