Omron ZX1-LD100A86 0.5M
Laser displacement sensor, 100 +/- 35 mm, PNP, 0, 5m pigtail connector
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页14 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Introduction Date2012-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LASER MEASUREMENT SENSOR, 70MM MEASURING RANGE, 24VDC, PNP, 0.5M CONNECTOR
ZX1LD100A8605M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
100MM PNP 0.5M CONNECTOR ZX1LD100A8605M