Omron ZX1-LD100A61 2M
Laser Measurement Sensor, 70MM Measuring Range, 24VDC, NPN, 2M Cable
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页14 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Photoelectric Sensor Spot-beam NPN 0.1m
Laser displacement sensor, 100 +/- 35 mm, NPN, 2m cable
ZX1LD100A612M, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
100MM NPN 2M CABLE ZX1LD100A612M
SENSOR REFLECTV 100MM NPN 2M CBL